Centrum Handlowe M1

BREEAM z najwyższą oceną dla M1

BREEAM z najwyższą oceną dla M1

 

Certyfikacja BREEAM In-Use - najwyższa ocena dla M1

   Niedawno w M1 zakończył się trwający około dziewięciu miesięcy proces certyfikacji BREEAM In-Use. Wszystkie Centra Handlowe M1 otrzymały wynik „Outstanding” w kategorii Building Management oraz „Excellent” w kategorii Asset Performance. 

  Centra Handlowe M1 od 2012 roku poddawane są kompleksowej ocenie w zakresie stosowania zasad zrównoważonego rozwoju.

Uzyskiwane certyfikaty świadczą o wysokiej efektywności organizacyjnej i zaangażowaniu pracowników w realizację celów zrównoważonego rozwoju.

 

   

METRO PROPERTIES (Zarządca Centrów Handlowych M1) jako pierwsza firma w Polsce uzyskała rekordowo wysokie wyniki w zakresie oceny stanu nieruchomości oraz sposobu zarządzania nimi:

  

   - To ważne wydarzenie dla METRO PROPERTIES, dające świadectwo sprawności i efektywności zarządzania, jak również wysokiej świadomości celów zrównoważonego rozwoju naszego zespołu oraz partnerów biznesowych, prowadzących swoje sklepy w naszych obiektach. Centra M1 zostały wybudowane ponad 20 lat temu, ale dzięki konsekwentnej pracy i systematycznemu rozwojowi w wielu obszarach funkcjonowania, nie ustępują młodszym, bardziej efektownym architektonicznie obiektom na rynkumówi Renata Kinde – Czyż, Prezes METRO PROPERTIES.

 

  Co realnie daje Certyfikat BREEAM?

  Dla Klientów Centrów M1 Certyfikat ten to nie tylko „papier” lub „nagroda”, która nie ma przełożenia na rzeczywistość. Wyróżnienie to podkreśla, że nasze centra są pro-ekologiczne, a także zarządzane są zgodnie z założeniami zrównoważonego rozwoju. Dbamy o środowisko – zarówno poprzez ograniczanie zużycia energii elektrycznej, czy wody, ale również zajmujemy się terenami dookoła naszych obiektów, dzięki czemu wokół nich jest zielono, a najmniejsi przyjaciele człowieka otrzymują specjalne, ekologiczne przestrzenie. Mowa tu o łąkach kwietnych, domkach dla owadów oraz dla jeży.