Centrum Handlowe M1

Gotowanie i oszczędzanie

Gotowanie i oszczędzanie

Jak oszczędzać prąd w domu?

Tej jesieni temat oszczędzania energii elektrycznej jest szczególnie ważny. Aby obniżyć rachunki za prąd warto wyrobić w sobie kilka dobrych nawyków. Jak oszczędzać prąd w domu? Razem z marką Tefal przygotowaliśmy kilka przydatnych tipów.

 

GOTOWANIE I PIECZENIE POTRAW

 

GOTOWANIE

Świetnym rozwiązaniem jest linia patelni i garnków Tefal Ingenio. Oferowane zestawy rondli i patelni mają różną średnicę, więc łatwo dopasować je do różnych palników. Tefal Ingenio można używać na różnych kuchenkach, w tym indukcyjnych. Dodatkowo posiadają one wskaźnik Thermo-spot, którego czerwony kolor informuje o odpowiedniej, nie za wysokiej temperaturze gotowania.

patelnie Tefal Ingenio

 

PIECZENIE

A może warto rozważyć wymianę starego piekarnika na bardziej nowoczesne urządzenie? W ostatnich latach niezwykle popularne stały się frytkownice Air Fryer, które do pieczenia wykorzystują gorące powietrze. Dzięki temu potrawy można przygotować nawet o 30% szybciej niż w klasycznym piekarniku! Ponadto urządzenia nie trzeba wcześniej nagrzewać. Air Fryer z powodzeniem może zastąpić  piekarnik - pomieści w sobie nawet 11 litrów!

Tefal Easy Fry & Grill

 

ŚWIATŁO I ENERGIA ELEKTRYCZNA

Światło

 

Energia elektryczna

Warto wymienić zużyte sprzęty domowe na elektrooszczędne. Od 2021 roku klasa energetyczna opisywana jest od A do G, gdzie A oznacza największą energooszczędność. Stary sprzęt przynieś do firmowego sklepu Tefal - dostaniesz za niego voucher na kolejne zakupy!

Dzięki wprowadzenie powyższych nawyków w życie Twoje rachunki za prąd zmniejszą się, a planeta będzie Ci wdzięczna!

Artykuł powstał we współpracy z marką Tefal, która na co dzień wdraża ekologiczne rozwiązania w wielu produktach z kategorii RTV i AGD.