Centrum Handlowe M1

Promka jest EKO

Promka jest EKO

Czy Promocje są eko?

Tak! Eko-nomiczne i eko-logiczne! Już śpieszymy z wyjaśnieniem :) 

Pamiętacie nasz wpis o tym, jak kupować produkty spożywcze, żeby było taniej i żeby się nie zmarnowały? Jest o tu -> https://www.zakupywm1.pl/ekotipy/12822/smart_zakupy

A dziś przychodzimy do Was z rozwiązaniem na zakupy z różnych branż. Czy znacie już aplikację Promka? To narzędzie, które łączy naszych najemców z Wami - Klientami. Sklepy wrzucają tu swoje specjalne promocje, a Wy jednym kliknięciem rezerwujecie wybrane produkty. Dzięki temu otrzymujecie informacje o najnowszych promocjach obowiązujących tylko w M1, które możecie kupić ze sporą zniżką. 

 

Filtrowanie w aplikacji pozwala na dobranie czegoś, co będzie Wam odpowiadało i nie tracicie przy tym czasu na przeglądanie poszczególnych stron z produktami, a macie wszystko w jednym miejscu. Nie musicie zaglądać do każdego sklepu, zarówno jeśli szukacie czegoś konkretnego, jak i wtedy, kiedy sami nie wiecie co byście chcieli :) 

Dzięki Promce również kupowane przedmioty znajdują swoich nowych właścicieli i nie wracają do magazynów. A Wy oszczędzacie również na czasie i paliwie.

Chcecie dowiedzieć się więcej? Klik >> https://promkam1.pl/