DZIEŃ DZIECKA PEŁEN ŻYCZLIWOŚCI

DZIEŃ DZIECKA PEŁEN ŻYCZLIWOŚCIDZIEŃ DZIECKA PEŁEN ŻYCZLIWOŚCI

DZIEŃ DZIECKA PEŁEN ŻYCZLIWOŚCI w M1 Czeladź

od 1 do 3 czerwca, w godzinach od 11:00 do 19:00 w M1 Czeladź czeka na Was:

WYMIANA ZABAWEK

Przynieś z dzieckiem swoje zabawki do oddania i odbierz żeton, który wymienisz na zupełnie nową zabawkę. Wymiana zabawek to świetny sposób na danie zabawkom zalegającym na półkach drugiego życia.

Chcesz odebrać coś dla siebie, ale nic nie przyniosłeś?
Nic nie szkodzi! Wesprzyj z nami fundację i odbierz żeton.
A może chcesz tylko zostawić u nas zalegające zabawki i dać im drugie życie? Zapraszamy!

PODARUJ

Podczas naszego wydarzenia chcemy również pomóc potrzebującym:

• możesz zostawić niepotrzebne zabawki, a my przekażemy je do Ośrodka Wspierania Dzieci i Rodziny w Będzinie,

• jeśli nie masz nic na wymianę a chcesz wejść do strefy wymiany możesz kupić coś z listy potrzeb i wtedy otrzymasz żeton, za który będziesz mogł odebrać zabawkę w strefie wymiany

Artykuły potrzebne podopiecznym Ośrodka Wspierania Dzieci i Rodziny:  Artykuły plastyczne, dekoracyjne; Koraliki Pyssla; Gry planszowe; Diamentowe obrazki dla dzieci

 

WARSZTATY EKOLOGICZNE

Zapraszamy wszystkie dzieci do wzięcia udziału w ekologicznych warsztatach.

  1. Warsztaty z robienia bomb kwietnych: Nauczymy dzieci, jak samodzielnie tworzyć piękne i ekologiczne bomby kwietne. Dowiedzą się, jak zrzucać je do ziemi, aby stworzyć małe ogrody pełne kolorowych kwiatów. To wspaniała okazja, aby dzieci nauczyły się o znaczeniu roślin dla naszego środowiska i jak dbać o przyrodę w kreatywny sposób.
  2. Warsztaty tworzenia ramek na zdjęcia dekorowanych mchem: Dzieci będą miały okazję wykazać się swoją artystyczną duszą, tworząc unikalne ramki na zdjęcia. Nauczymy je, jak dekorować ramki naturalnym mchem, który można znaleźć w naszym otoczeniu. To świetny sposób na wprowadzenie dzieci w świat recyklingu i wykorzystywania naturalnych materiałów w twórczych projektach.
  3. Warsztaty budowania hoteli dla owadów: Dzieci dowiedzą się, jak ważne są owady dla ekosystemu i jak mogą pomóc im znaleźć schronienie. Nauczymy ich, jak konstruować małe hotele dla owadów, które będą stanowić bezpieczne miejsce dla pszczół, biedronek i innych przyjaznych owadów.

 

WARSZTATY UPCYKLINGOWE

Razem zbudujemy czterometrowego smoka z upcyklingowanych butelek plastikowych. Przyjdź i stwórz go razem z nami!

Dodatkowo każdy będzie mógł stworzyć swoje własne plastikowe roślinki z różnych odpadów takich jak butelki, pojemniki po jogurtach czy zakrętki.

 

WARKOCZYKI I MALOWANIE BUZIEK

Na najmłodszych klientów galerii czeka stanowisko, gdzie małe artystki mogą zmienić swoje włosy w kolorowy zawrót głowy, a chłopcy mogą zafundować sobie kolorowego irokeza! Na każde dziecko czeka również malowanie buziek, gdzie może zamienić się w ulubione zwierzątko lub postać z bajki.

Centrum handlowe M1

Pon - Pt: 09:00 - 21:00
Sob: 09:00 - 21:00
Niedz: 10:00 - 20:00

Bi1

Pon - Pt: 08:00 -21:00
Sob: 08:00 -21:00
Niedz: 09:00 -21:00

Media Markt

Pon - Pt: 09:00 - 21:00
Sob: 09:00 - 21:00
Niedz: 10:00 - 20:00

OBI

Pon - Pt: 07:00 - 21:00
Sob: 07:00 - 21:00
Niedz: 09:00 - 20:00
* 19 maja centrum nieczynne
Najbliższa niedziela handlowa: 30 czerwca