Lego w M1!

Lego w M1!Lego w M1!

Zimowy weekend 25 i 26 lutego upłynie w M1 Poznań pod znakiem Lego. W centrum handlowym staną specjalne strefy, w których najmłodsi a także dorośli będą mogli spróbować swoich sił konstruktorskich

Tylko w tych dniach dzieciaki będą miały niepowtarzalną okazję bawić się w naszym Centrum Handlowym w strefach „LEGO City” i „Lego Heartlake”. Najpopularniejsze klocki świata pobudzą wyobraźnię najmłodszych, którzy będą mogli tworzyć modele według własnych, niepowtarzalnych pomysłów. Najciekawsze budowle wezmą udział w konkursach, podczas których rozdamy prezenty - niespodzianki.

Ponadto wśród atrakcji: zabawy z przyjaciółmi z Heartlake, możliwość odgrywania scenek związanych z pasjami maluchów: muzyką, sportem, tańcem, przyrodą w sektorze LEGO Friends, szansa wcielenia się w rolę strażaka, policjanta, lekarza lub lotnika w strefie LEGO City. Sektor LEGO DUPLO dostępny będzie dla budowniczych w wieku 1,5 - 5 lat. W „basenie” wypełnionym klockami oraz na stoliczkach do zabawy maluchy będą układać swoje pierwsze konstrukcje. Nieograniczone pole do swobodnego budowania i urzeczywistnienia wszystkiego, co rodzi się w wyobraźni dziecka

A dla rodziców: warsztaty edukacyjne, podczas których dowiedzą się, w jaki sposób podczas zabawy klockami LEGO DUPLO stymulować dziecięcą kreatywności i wyobraźnię, koordynację ruchową i doskonalić umiejętności manualne.

Inspirujące ćwiczenia, dzięki którymi maluchy podczas zabawy z rodzicami będą mogły nauczyć się literek, cyferek, kształtów i kolorów.

Wstęp do stref Lego i udział w zabawie jest bezpłatny.

Centrum handlowe M1 Poznań zaprasza 25 i 26 lutego, w godzinach od 11 do 19.

Centrum handlowe M1

Pon - Pt: 09:00 - 21:00
Sob: 09:00 - 21:00
Niedz: 10:00 - 20:00

Auchan

Pon - Pt: 07:30 -22:00
Sob: 07:30 -22:00
Niedz: 09:00 -21:00
* 14 kwietnia centrum nieczynne
Najbliższa niedziela handlowa: 28 kwietnia