19.11 roku w naszym M1 odbędzie się impreza pt. ”Męski czas”.
Tym razem skupiamy się na mężczyznach i łamiemy stereotypy, że centrum handlowe to przestrzeń, w której radość odnajdują zwykle kobiety, a mężczyźni raczej odwiedzają je z konieczności.
W pasażu centrum i na scenie zaprezentują się firmy oferujący usługi i towary, które zainteresują każdego Pana i nie tylko.
Wśród nich znajdą się między innymi: piękne samochody, motory i motorówki, militaria; nieodpłatne strzyżenie i stylizacja wykonywane przez barbera; badanie wzroku i najnowsze kolekcje markowych, męskich okularów, a do wygrania bony o wartości 500zł na modne oprawki.
Nie zabraknie najmodniejszych akcesoriów i gadgetów dla Panów. Zapraszamy też na bezpłatne przejazdy i zawody na najnowocześniejszych symulatorach wyścigowych.
Odbędą się pokazy brazylijskiej sztuki walki capoeira; pokazy piłkarskie oraz taneczne w wykonaniu Kolejorz Girls; breakdance i najlepsze grupy tancerzy z Poznania; porady i pokazy treningów siłowych.
Gościem specjalnym akcji będzie Maciej Dowbor.
Zapraszamy w najbliższą sobotę do M1 Poznań!
GODZINY OTWARCIA
DZISIAJ JEST: SOBOTA
DATA: Wrzesień 23, 2023
NASZE CENTRUM OTWARTE JEST W GODZINACH:
10:00-20:00