Przeżyj przygodę z Lego Minecraft

Przeżyj przygodę z  Lego MinecraftPrzeżyj przygodę z Lego Minecraft

16 I 17 GRUDNIA WEJDŹ DO ŚWIATA LEGO MINECRAFT I PRZEŻYJ NIEZAPOMNIANĄ PRZYGODĘ!

Poczuj radość z gry w nowy sposób! Uruchom swoją wyobraźnię i zobacz, jak moby i sceny ożywają za sprawą klocków LEGO! Wiernie odwzorowane akcesoria i figurki zainspirują Cię do przeżywania wspaniałych przygód w M1 Poznań.

 

Podczas imprezy będzie można odwiedzić kilka stref LEGO. Każda oferuje inne, wyjątkowe atrakcje:

 

KUŹNIA

To właśnie tutaj zbudujesz wybrane przez siebie narzędzie, niezbędne do przetrwania w świecie gry. Po jego wykonaniu wejdź do oświetlonego blaskiem pochodni wnętrza kuźni, by złożyć swoje narzędzie na blacie hutniczym. Otrzymasz pamiątkowy upominek*.

WARSZTAT

Znajdziesz tu gabloty z ekspozycją najbardziej okazałych oficjalnych zestawów oraz miejsce przy stole warsztatowym, gdzie możesz zbudować wybrany przez siebie zestaw.

PRACOWNIA

Stanowiska z klockami LEGO przygotowanymi do budowania własnych projektów ze świata MINECRAFT. Tworząc i eksplorując, przygotowujesz się do przetrwania w świecie gry.

JASKINIA

Oto miejsce, w którym każdy gracz rozpoczynał swoją przygodę i szukał schronienia, gdy zapadała noc. W jaskini możesz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia.

STREFA DUPLO

Raj dla najmłodszych (od 1,5 do 5 lat), czyli mnóstwo klocków LEGO® DUPLO® w wielkim basenie. Wpadniesz ze swoimi pociechami? Dzieci będą budować i pozować do pamiątkowych zdjęć na wykonanym z klocków motorku DUPLO®, a Ty odpoczniesz.

 

Serdecznie zapraszamy.

Centrum handlowe M1

Pon - Pt: 09:00 - 21:00
Sob: 09:00 - 21:00
Niedz: 10:00 - 20:00

Auchan

Pon - Pt: 07:30 -22:00
Sob: 07:30 -22:00
Niedz: 09:00 -21:00
* 23 czerwca centrum nieczynne
Najbliższa niedziela handlowa: 30 czerwca