Psi Patrol

Psi PatrolPsi Patrol

 

Spotkanie z „Psim Patrolem” w Centrum Handlowym M1 w Radomiu!

Już 21 i 22 kwietnia 2023r. w godzinach od 11:00 do 19:00, Centrum Handlowe M1 w Radomiu zaprasza wszystkie dzieci do wspólnej zabawy z bohaterami serialu animowanego „Psi Patrol” – Chase’m i Marshallem. Najmłodsi będą mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności, podejmując przygotowane przez bohaterską ekipę wyzwania, a także wziąć udział w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami.

Wielbicieli trudnych do rozwikłania zagadek zapraszamy na stanowisko policyjne, gdzie zostawią swój odcisk palca i obejrzą go przez lupę. Fani Rubble”a natomiast na czas naszej imprezy staną się budowniczymi i będą tworzyć wieżę z mega klocków. Wraz ze Skye przygotowaliśmy taneczne wyzwanie, sprawdź czy dasz radę! Na stanowisku multimedialnym na dzieci będzie czekała aplikacja edukacyjna, która pomoże im w nauce numerów alarmowych.

Mamy także Eko Strefę! Wyrób w sobie eko-nawyki i dowiedz się jak segregować odpady.
3… 2… 1… dla fotoreporterów! To będzie jedyna okazja, aby zdobyć zdjęcie z dzielnym Marshall’em w jego strażackim wozie. To będzie niezapomniana pamiątka na lata.

Na stanowisku Adventure Bay, najmłodsi będą mogli sprawdzić jak dobrze znają imiona bohaterów naszej bajki, a także wziąć udział w grach i zabawach przygotowanych przez animatora. Na dzieci będą czekały upominki!

To jeszcze nie koniec niespodzianek! Odbierz lub zrób sam swojego nowego przyjaciela – na stanowisku balonowe zoo! Piesek, wąż, konik, kotek, a może ośmiornica?

W czasie eventu dzieci będą też miały okazję spotkać Chase’a i Marshalla, którzy zaproszą Gości do wspólnych zdjęć.

Serdecznie zapraszamy!

Centrum handlowe M1

Pon - Pt: 09:00 - 21:00
Sob: 09:00 - 21:00
Niedz: 11:00 - 19:00

Auchan

Pon - Pt: 07:30 -22:00
Sob: 07:30 -22:00
Niedz: 08:00 -21:00
* 23 czerwca centrum nieczynne
Najbliższa niedziela handlowa: 30 czerwca