Fantastyczny weekend w M1

FantastycznieFantastyczny weekend w M1

Marzysz o spotkaniu  swoich ulubionych postaci fantasy? Niepowtarzalna okazja, aby stanąć oko w oko z ulubionymi bohaterami książek, gier i filmów będzie miała miejsce w M1 Zabrze. Weekend pełen konkursów, animacji, zabaw dla całej rodziny oraz wystawa robotów rozpocznie się 21 stycznia i potrwa do niedzieli.

 

Już w najbliższy weekend przenieś się do świata fantasy z M1. Centrum handlowe zaszczycą swą obecnością cospleyerzy Harry Potter, Joker, Darth Vader, Kylo Ren, R2D2, Frodo, Ciri, Bumblebee, Terminator, czyli dobrze wszystkim znani bohaterowie filmów, bajek, gier i książek, a to dopiero początek listy… Wydarzenie uświetni wystawa monumentalnych robotów, konkursy cosplay, quizy z nagrodami, animacje i zabawy dla całych rodzin. Uwaga konkurs! Na najlepszy kostium. Możliwość udziału w konkursie na najlepszy kostium i charakteryzację postaci fantasy będą mieli zarówno dorośli jak i dzieci. Zaprezentuj nam się w stworzonym przez siebie stroju i sięgnij po nagrody. Do zabawy zapraszamy również dzieci wraz z ich kreatywnymi rodzicami. W ciągu dwóch dni każdy miłośnik sztuki cosplay, bez względu na wiek, będzie miał szansę na wygraną w naszym konkursie!

W pierwszy dzień zaplanowano konkurs dla dzieci i młodzieży w dwóch kategoriach wiekowych: 5-10 lat oraz 11-15 lat, natomiast następnego dnia szansa na udział w konkursie dla wszystkich w kategorii wiekowej powyżej 16 lat. Tego dnia również publiczność zdecyduje, kto zostanie jej faworytem. Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne i rzeczowe.

Centrum handlowe M1

Pon - Pt: 09:00 - 21:00
Sob: 09:00 - 21:00
Niedz: 10:00 - 20:00

Auchan

Pon - Pt: 07:30 -22:00
Sob: 07:30 -22:00
Niedz: 08:00 -21:00
* 19 maja centrum nieczynne
Najbliższa niedziela handlowa: 30 czerwca