Playmobil Trzy Światy

Playmobil Trzy ŚwiatyPlaymobil Trzy Światy

 

W dniach od 28.10 do 12.11 będzie miała miejsce akcja Playmobil Trzy Światy.

 

Na uczestników czekają następujące atrakcje:

 

Świat Piratów:

 

- Statek Piratów – Wielki statek, w którym znajdziemy bocianie gniazdo, armatę kompas, koło sterowo do robienia zdjęć oraz pokoik kapitański z mapami i skarbami. Poza tym znajdziemy też w nim oryginalne pirackie zabawki w podświetlonej części statku. Znajduję się też tam kącik plastyczny, w którym dzieci mogą narysować pracę konkursową lub wziąć do domu kartę prac.

- Konkurs plastyczny FB – podczas trwania wystawy na profilu facebookowym M1 Zabrze zorganizowany zostanie konkurs, w którym dzieci na kartach pracy pobranych w pirackim zamku będą mogły narysować swój świat Playmobil. Prace będą publikowane w komentarzach pod postem konkursowym. 3 najlepsze prace zostaną nagrodzone zestawami zabawek Playmobil.

- 2 beczki pirackie, latarnia morska, więzienie pirackie – okazałe elementy scenografii, które są jednocześnie witrynami, w których wyeksponowane są tematyczne zestawy zabawek.

 

Świat Rycerzy i Księżniczek:

 

- Gigantyczny zamek wyposażony w dwie duże i dwie mniejsze wieże strażnicze, na których czuwają rycerze z armatami oraz smok. W dniach 5 i 12 listopada zostanie ustawione w nim Laboratorium Czarnoksiężnika, w którym w godz. 11:00-19:00 będą odbywać się pokazy fizyczno-chemiczne.

- Laboratorium Czarnoksiężnika – Pokazy fizyczno-chemiczne – Odbywać się będą w 40-minutowych blokach. Start o każdej pełnej godzinie. Podczas pokazów zostaną zaprezentowane doświadczenia z suchym lodem, eksperymenty z ciśnieniem atmosferycznym, wybuch piany itp.

- Średniowieczne dyby – miejsce, w którym dzieci mogą dać zapiąć się w dyby i zrobić pamiątkowe zdjęcie.

- Gablota rycerska – stylizowana na zamkową wieże witryna z kompletnym zestawem rycerskim Playmobil.

- Figurki Rycerzy w rozmiarze XXL

 

Świat City Life:

 

- wóz strażacki, w którym znajdują się duża drabina, figurka strażaka oraz komplet wszystkich zabawek z zestawów Playmobil o straży pożarnej.

- Tablica szkolna – idealnie odwzorowana zabawka Playmobil w rozmiarze prawdziwej wielkiej tablicy szkolnej.

- Wystawa skorupiaków – wystawa, w której dzieci mogą zobaczyć i zapoznać się z informacjami na temat najpopularniejszych żyjących na świecie skorupiaków – znajdziemy tutaj m. in. żółwia, skorpiona, kraba, tarantule czy patyczaka.

- Figura Nauczycielki

- Kolorowanki Interaktywne – stanowiska do tworzenia na ekranie dotykowym swoich własnych rysunków.

- Ścianka foto – stanowisko do robienia zdjęć w towarzystwie figur Playmobil

- Gablota szkoła – witryna z pełnym zestawem Playmobil Szkoła.

- Figura Strażaka

- Quiz wiedzy – miejsce, w którym dzieci mogą zmierzyć się z prostymi pytaniami z zakresu historii. Odpowiedzi są udzielane na ekranie dotykowym.

- Gablota Pomoc drogowa – witryna z kompletnym zestawem Playmobil Pomoc Drogowa

- Strefa swobodnej zabawy – stoiliki z wystawionymi zestawami Playmobil, gdzie dzieci mogą układać swoje budynki i bawić się do woli pełnymi zestawami zabawek.

- Mini Kino, w którym na wygodnych leżaczkach Playmobil, dzieci będą mogły obejrzeć odcinki serialu Playmobil, tematycznie związane ze światem rycerzy i księżniczek

 

Zapraszamy!

Centrum handlowe M1

Pon - Pt: 09:00 - 21:00
Sob: 09:00 - 21:00
Niedz: 10:00 - 20:00

Auchan

Pon - Pt: 07:30 -22:00
Sob: 07:30 -22:00
Niedz: 08:00 -21:00
* 3 marca centrum nieczynne
Najbliższa niedziela handlowa: 24 marca