Warsztaty Psia Edukacja

Warsztaty Psia EdukacjaWarsztaty Psia Edukacja

 

 

13 i 14 lipca w godzinach 12:00-18:00 Centrum Handlowe M1 w Zabrzu odwiedzą sympatyczne czworonogi  Golden Retrievery  Blues i Jazz , cocker spaniel Bruno oraz foksterier Toro. Warsztaty przeprowadzą wykwalifikowani trenerzy a myślą przewodnią spotkania z psiakami jest nauka obcowania z czworonogami.

Cztery łapy, mokre nosy i bezgraniczna miłość, jaką darzą swoich właścicieli – to wszystko charakteryzuje psy. W kontakcie z nimi należy jednak wiedzieć, jak prawidłowo się zachować, aby  relacja zwierzęciem nie wiązała się z zagrożeniem. Dotyczy to głównie dzieci, które nie zawsze przestrzegają zasad bezpiecznego kontaktu z psem. Jeśli chcesz, aby Twoje pociechy nauczyły się, jak nawiązywać bezpieczny kontakt z czworonogiem oraz by uświadomiły sobie, jakie obowiązki niesie za sobą posiadanie psa, przyprowadź je na te zajęcia. Warsztaty poprowadzą wykwalifikowani instruktorzy z Polskiego Centrum Dogoterapii.

Ideą warsztatów edukacyjnych z udziałem psów „DOGadaj się ze mną” jest przekazanie wiedzy na temat bezpiecznego kontaktu z psem. Poprzez zabawy i gry o psiej tematyce wprowadzimy dzieci w świat czworonogów.   Spotkanie przeznaczone jest przede wszystkim dla najmłodszych w wieku przedszkolnym i szkolnym ale również  dorośli będą mogli w tym dniu porozmawiać ze specjalistami  o szkoleniu, żywieniu, wyborze rasy psa czy pielęgnacji pupila.

Centrum handlowe M1

Pon - Pt: 09:00 - 21:00
Sob: 09:00 - 21:00
Niedz: 10:00 - 20:00

Auchan

Pon - Pt: 07:30 -22:00
Sob: 07:30 -22:00
Niedz: 08:00 -21:00
* 19 maja centrum nieczynne
Najbliższa niedziela handlowa: 30 czerwca